У шкільну їдальню привезли моркву. Після того, як протягом 6 днів витрачали по 9 кілограмів моркви щодня, залишилося 17 кілограм. Скільки кілограмів моркви привезли в їдальню?
- 19.08.2018 12:18
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) Ск. кг моркви витратили протягом 6 днив?
6 * 9 = 54
2) Ск. кг моркви привезли в идальню?
54 + 17 = 71
- 20.08.2018 02:49