ВІДОМО ЩО РІЗНИЦЯ ЧИСЕЛ 73 І 36 ДОРІВНЮЄ37. яК КОРИСТУЮЧИСЬ ЦИМ РЕЗУЛЬТАТОМ, ЗНАЙТИ ЗНАЧЕННЯ ВИРАЗІВ: 93-36: 70-36: 74-37?
- 23.08.2018 11:08
- Математика
Ответы и объяснения 1
Якщо 73-36=37 то
93-36
93=(73+20)
93-36=(73+20)-36=(73-36)+20=37+20=57
70-36
70=73-3
70-36=(73-3)-36=(73-36)-3=37-3=34
73-36=37
73-37=36
74=73+1
74-37=(73+1)-37=73-37+1=36+1=37
- 24.08.2018 13:02