Дошколярка Ніна читає за 2 хв. 40 слів, а її брат третьокласник читає за 1 хв. 90 слів більше ніж Ніна.Скільки слів за хвилину читає Нінин брат?
- 11.07.2018 02:27
- Математика
Ответы и объяснения 1
40÷2=20(сл.)-читає Ніна за 1 хвилину
20+90=110(сл.)-читає брат Ніни за хвилину
Відповідь:110слів.
- 12.07.2018 08:20