У кіоск завезли 64 кг яблук і розклали порівну у 8 ящиків. Груш в одному ящику уьіщається на 1 кг менше ніж яблук. Скільки потрібно таких ящиків, щоб розкласти 49 кг груш.
- 08.09.2018 04:40
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)64:8=8( кг)-в одном ящике
2)8-1=7(кг)-груш в одном ящике
3)49:7=7 ящиков
Ответ:7 ящиков
- 09.09.2018 03:48