До овочевого магазину привезли 10 мiшкiв бурякiв i 5 ящикiв цибулi. Загальна маса овочiв 780 кг. Маса одного мiшка бурякiв 68 кг. Яка маса цибулi в одному ящику?
- 26.07.2018 15:55
- Математика
Ответы и объяснения 2
68*10=680 кг маса буряків
780-680=100 кг маса цибулі
100:5=20 кг маса ящика цибулі
- 27.07.2018 21:10
1)68*10=680(кг)
2)780-680=100(кг)
3)100/5=20(кг)- цибулі в одному ящику
- 28.07.2018 05:33