Катер проїхав 120 км за 6 год. Знайти відстань катера, яку він проїде за 2,5 год з тією самою швидкістю.
- 20.08.2018 23:04
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 120 : 6 = 20 (км/ч) - проплывает катер за 1 час
2) 20 * 2,5 = 50 (км) - проплывёт катер за 2,5 часа
- 21.08.2018 05:19