Катер плив за течією 4год і 3год протиКатер плив за течією 4год і 3год проти течії.Який шлях подолав катер,якщо його власна швидкість дорівнює 24,7км/год,а швидкість течії річки 1,9км/год?
- 20.09.2018 10:34
- Математика
Ответы и объяснения 1
проти течії - за 3 год, тобто швидше ?
1/ 24,7+1,9=26,6 км/год - за швидкість за течією
2/ 4*26,6=106,4 км -
3/ 24,7-1,9=22,8 км/год - за швидкість проти течі
4/ 3* 22,8=68,4 км
5/ 106,4+68,4=174,8 км - шлях, який подолав катер
- 21.09.2018 22:25