На одній ділянці було в 3 рази більше саджанців, ніж на другій. Коли з першої ділянки увезли 30 саджанців, а на другій посадили ще 10 саджанців, то на обох ділянках саджанців стало порівну. Скільки саджанців було на кожній ділянці спочатку?
- 03.09.2018 08:35
- Математика
Ответы и объяснения 1
3х саженцев - на одной делянке, х саженцев - на другой
3х - 30 = х + 10
3х - х = 10 + 30
2х = 40
х = 40 : 2
х = 20 (саженце) - было на второй делянке первоначально
3 * 20 = 60 (саженцев) - было на первой делянке первоначально
Проверка: 60 - 30 = 20 + 10 30 = 30 - верно
- 04.09.2018 23:04