Данило прочитав книжку за три дні Першого дня він прчитав 9 сторінок ,другого на 2 сторінки більше,ніж першого,а третьогодня -скыльки ж,скыльки першого дня.Скільки сторынок у книзі?
- 09.09.2018 05:47
- Математика
Ответы и объяснения 1
Немного не понимаю язык но вот
1) 9+2=11(стр) прочитал за 2 день
2) 9+11+9=29(стр)
Ответ: 29 страниц книги.
Может ошиблась потому, что не совсем поняла что написано!
- 01.01.1970 00:00