Обчисли середне арефмитичне чисел:
1)1/4 і 1 3/4;2)4/5 і 2 1/5;3)1 3/7 і 2 4/7;4)3 3/8 і 4 5/8
- 08.07.2018 11:02
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) (1/4 + 1 3/4) : 2 = 1
2) (4/5 + 2 1/5) : 2 = 1,5
3) (1 3/7 + 2 4/7) : 2 = 2
4) (3 3/8 + 4 5/8) : 2 = 4
- 09.07.2018 06:42