Розвяжіть задачу будь-ласка:
У Петра і Василя було порівну грошей. Коли Петро витратив на купівлю книжок 44 грн., а Василь 20 грн., то у Василя залишилось грошей у 5 разів більше ,ніж у Петра.Скільки грошей було в кожного з них спочатку?
- 18.08.2018 08:49
- Математика
Ответы и объяснения 1
Залишилось у Петра х
залишилось у Василя 5х
було у Петра х+44
було у Василя 5х+20
складемо рівняння
5х+20=х+44
5х-х=44-20
4х=24
х=24:4
х=6 грн залишилось у Петра
6*5=30 грн залишилось у Василя
30+20=50 грн було у кожного спочатку
=========================
- 19.08.2018 00:06