помогите решить)Відстань між 2 селами дорівнює 82,8 км.
З цих сіл одночасно в одному напрямку вирушили вантажівка і велосипедист,причому велосипедист рухався попереду.Через 6 год після початку руху вантажівка наздогнала велосипедиста.Якою була швидкість велосипедиста,якщо швидкість вантажівки дорівнювала 27,2 км/год?
- 19.09.2018 02:33
- Математика
Ответы и объяснения 2
Нехай велосипедист проїхав х км., тоді вантажівка проїхала (82,8 + х) км до зустрічі.
За 6 годин вантажівка пройшла 27,2*6=163,2 км.
Складемо рівняння і дізнаємося шлях, який велосипедист за 6 годин проїхав:
82,8+х=163,2; х=80,4 (км).
Швидкість велосипедиста 80,4:6=13,4 км\год.
Відповідь: 13,4 км\год.
- 20.09.2018 12:14
Велосипедист проехал х км.,Грузовик проехал (82,8 + х) км к встрече. За 6 часов грузовик прошёл( 27,2 * 6 = 163,2 км.) Составим уравнения и узнаем путь, который велосипедист 6:00 проехал:
82,8 + х = 163,2; х = 80,4 (км). Скорость велосипедиста 80,4:6 = 13,4 км \ час.
Ответ: 13,4 км \ час.
- 21.09.2018 05:43