Допоможіть розв'язати.
За даними таблиці запиши та обчисли вирази
ДІЛЕНЕ 24 40-8 17+18 45 36:4 6х3
ДІЛЬНИК 6 4 5 13-8 3 2
Дякую.
- 08.08.2018 11:56
- Математика
Ответы и объяснения 1
Будь ласка:
24:6=4
(40-8):4=32:4=8
(17+18):5=35:5=7
45:(13-8)=45:5=9
36:4:3=9:3=3
6*3:2=18:2=9
- 09.08.2018 03:29