ПОМОЖІТЬ Із однієї ділянки зібрали 8 мішків картоплі, а з другої-12 таких мішків.Маса всієї картоплі 1400 кг. Скільки кілограмів картоплі зібрали з кожної ділянки окремо?
- 03.08.2018 17:23
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)8+12=20мешков-собрали всего.
2)1400:20=70кг-в 1 мешке.
3)8*70=560кг-с 1 участка.
4)12*70=840кг-со 2 участка.
- 04.08.2018 00:37