До діжки з водою підведений шланг, через який у неї вливається 9 відер води за годину. Через другий шланг водою з діжки поливають город, витрачаючи при цьому 16 відер води за годину. Через який час спорожниться повна діжка яка вміщує 21 відро води якщо обидва шланги будуть використовуваться одночасно ?
- 20.07.2018 21:24
- Математика
Ответы и объяснения 2
16-9=7 - відер води використовується за годину
21/7=3 (год) - діжка спорожніє
- 21.07.2018 09:29
Спочатку дізнатися скільки витрачаєтся води за год. 16-9=7 відер, далі за скільки год. спорожнится 21:7=3 год.
- 22.07.2018 20:45