Четверокласники однієї з київських
шкіл о 9 год ранку вирушили на екскурсію до Запоріжжя метеором «Тарас
Шевченко». Метеор рухався зі швидкістю 120 км/год. Відстань від Києва
до Запоріжжя 600 км. Екскурсія містом тривала 1 год 15 хв, обід – 45 хв.
З якою швидкістю повинен рухатися метеор у зворотньому напрямку, щоб
прибути до Києва о 8 год вечора?
- 20.07.2018 05:11
- Математика
Ответы и объяснения 1
20-9=11 год- всього
600:120=5 год - метеором туди
11-5=6год - залишилось
1год15хв=60+15=75хв
75+45=120хв
120:60=2 год в місті
6-2=4 год -залишилось на дорогу метеором
600:4=150 км/год - повинна бути швидкість
- 21.07.2018 07:35