650.Өрік салынған 10 пакет дөңгелек бойымен орналастырылды. Әрбір көрші екі пакеттегі өріктер саны бірі екіншісінен 1 өрікке өзгеше.Егер ең көп өрік салынған пакетте 14 өрік болса , өрік ең аз салынған пакетте неше өрік бар? Жауабы: 9 өрік
- 23.09.2018 23:29
- Математика
Ответы и объяснения 1
Егер 14 ен көп өрігі болса , сонда әрбәр көршіде 14-1 =13 өрік болады , екінші 12-1=11 өрік , үшінші 11-1 =10 , және ен сонгы да 10-1=9 , сонда 1+2+2+2+2+1 = 10 пакет
- 24.09.2018 19:35