Квадрат і прямокутник мають однакову площу.сторона квадрата8 см,а ширина прямокутника4 см,знайди довжину прямокутника
- 16.08.2018 19:12
- Математика
Ответы и объяснения 1
8*8=64(см в квадратi)площа квадрата
64:4=16(см)довжина прямокутника
- 17.08.2018 20:23