одне ребро прямокутного паралелепіпеда дорівнює 10 см друге у 3 рази бильшениж перше а трете на 15см бильше ниж перше знайдить обем прямокутного паралелепипеда
- 13.07.2018 19:21
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 10 * 3 =30(см)- 2ребро
2) 10 + 15 = 25 (см) -3 ребро
3)10*30*25=7500(см3)
(звездочка ето множення)
- 15.07.2018 00:31