Бджола Майя за літо назбирала 27 кг липового меду і 24 квіткового.А Віллі назбирав 36 кг акацієвого меду і 15 кг гречаного.Хто назбирав меду більше і на скільки?Розв'яжи задачу за планом.
- 10.09.2018 02:03
- Математика
Ответы и объяснения 2
27+24=51Кг
36+15=51Кг
Відповідь : Бджола майя і Віллі назбирали кожний по 51 кг
- 11.09.2018 12:41
1) 27+24=51(кг)- всього набрала бджола майя
2) 36+15=51(кг)-всього назбирав віллі
відповідь: бджола майя та віллі назбирали меду однаково.
- 12.09.2018 08:59