кролик Рудь зібрав з двох грядок37 морквин ,а з третьоі - на 11 морквин менше ,ніж з перших двох разом . Скількі морквин зібрав кролик Рудь з трьох грядок?
- 12.07.2018 05:14
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)37-11=26 - з 3
2)37+26=65
Р.s. Не сочти за грубость но кому-то конкретно лень решать простые задачи.
Решай и радуйся, что ты не в 7-ом классе. Вот там сложно.
- 13.07.2018 00:21