№1За першу годину поїзд пройшов 68 км, а за другу---84 км . Знайди середню швидкість поїзда за цей час.
№2 На скільки часткачисел 20 988 і 53 більша від частки чисел 12 420 і 46?
Рішіть будь-ласка треба як найшвидше!
- 13.08.2018 21:35
- Математика
Ответы и объяснения 1
68+84=1529км
152\2=76(км\год)
20988\53
159 396
508
477
318
318
0
12420\46
92 270
322
322
0
396-270=126
- 15.08.2018 11:54