У саду ростуть яблуні груші та сливи. Яблунь і груш разом 40. груш і слив 32 яблунь і слив 38. скільки яблунь росте в цьому саду.
- 17.08.2018 14:45
- Математика
Ответы и объяснения 1
40+32+38=110
110/2=55 - яблонь, груш и слив вместе
55-32=23 -яблони
ответ:23
- 18.08.2018 03:36