В одному ящику на n яблук більше , ніж у другому . Як змінится різниця між кількістю яблук у ящиках , якщо із першого ящика перекласти до другого c яблук ? Допоможить рішить числовім віразом
- 26.08.2018 16:18
- Математика
Ответы и объяснения 1
Наприклад у 1 ящику було 200 яблук, що було на 50 більше ніж у другому, якщо із 1 перекласти у 2 десь 25 яблук (наприклад) то в 1 ящику буде рівна кількість яблук що і в 2 ящику, тобто:
200-25=175
200-50+25=175
175-175=0
- 27.08.2018 02:25