В автопарку було 156 машин.
З них 87 машин — легкові та ван-
тажні, а решта — мікроавтобуси,
причому мікроавтобусів було на
7 менше, ніж вантажівок. Скіль-
ки машин кожного виду було в ав-
топарку?
- 14.07.2018 11:17
- Математика
Ответы и объяснения 2
156-87=69 (мікроавтобусів)
69+7=76 (вантажівок)
87-76=11 (легкових авто)
- 15.07.2018 07:32
1) 156-87=69 - это микроавтобусов
2) 69+7= 76 - грузовиков
3) 87-76=11 - легковых
- 16.07.2018 11:18