Сергійко з батьком та матірю збирили грби. Бітько зібрав46% а мати- 32% сергійко решту 66 грибів . Скількі всього грибів було зібрано?
- 12.09.2018 19:03
- Математика
Ответы и объяснения 1
100%-(46+32)=100-78=22% собрал Саша
х гр ---100%
66 гр ---22%
х=66*100/22
х=300 грибов было собрано всего
проверка
отец 300*0,46=138 гр.
мама 300*0,32=96 гр.
138+96+66=300
- 13.09.2018 15:41