Було 1932 т щебеню. Його перевезли 7 самоскидів вантажністю 12 т кожний. Скільки всього рейсів зробили самоскиди, якщо кількість рейсів кожного однакова?
- 02.09.2018 01:53
- Математика
Ответы и объяснения 2
1932/7=276 тонн перевёз каждый самосвал
276/12=23 рейса сделал каждый самосвал
23*7=161 рейсов всего
- 04.09.2018 01:06