Господарка зибрала на присадибний дилянци 24кг помидорив.3 _ 4 цих помидорив вона засолила поривну у 12 банках.Скильки помидорив господарка поклала в кожну банку?Запиши видповиди у кг и грамив.
Раз на 3 роки на кожний квадратний метр винограднику вносять 3 кг доробив.Скильки кг доробив трнба внести на дилянку винограднику прямокутной форми зи сторонами 15м и 50м?
- 21.09.2018 12:10
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)
24*3:4=18 кг------всього помідорів засолила господарка
18:12=1,5 кг=1 кг 500 г------- помідорів клала господарка у 1 банку
2)
15*50=750м^2
750*3=2250 кг потребуется удобрений
- 22.09.2018 11:37