дитячий оздоровчий центр одночасно може прийняти на відпочинок 174 дитини.для цього підготовлено 34 малі кімнати,по 3 місця в кожній.і 18 великих кімнат з однаковою кількістю місць.Скільки місць в одній великій кімнаті?
- 14.07.2018 18:55
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)34*3=102 дитини у малих кімнатах
2)174-102=72 дитини у великих кімнатах
3)72:18=4 місця у великій кімнаті
=================================================
- 15.07.2018 20:44
1) 34*3=102 (м) -в маленьких кимнатах. 2)174-102=72 (м) - в 18 великих кимнатах.3) 72:18 =4 (м)-в 1 великий кимнати.
- 16.07.2018 01:35