Теплохід пройшов 768 км за 32 год. За скільки він пройде 891 км, якщо його швидкість за годину збільшиться на 3 км/год.
- 14.09.2018 12:21
- Математика
Ответы и объяснения 2
768/32=24(км/год) швидкість теплохода
24+3=27(км/год) збільшена на 3 швидкість теплохода
891/27=33(год) за стільки часу теплоход пройде 981км з збільшеною швидкістю
Відповідб 33 год
- 16.09.2018 21:30