допоможіть вирішити задачу) від пристані одночасно у протилежні напрямки відійшли два моторних човни. Через 6 годин відстань між ними була 378 км. знайди швидкість другого човна, якщо швидкість першого 35 км/год.
- 11.07.2018 07:57
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)378:6=63км/ч-скорость удаления.
2)63-35=28км/ч-скорость второй лодки.
- 12.07.2018 10:00
35*6=210пройшов перший човен
378-210=168
168:6=28км/год швидкість другого човна
- 13.07.2018 01:24