1) 3(X-8) 7(X+5) 4(7X*1,5) 1
---------- ------------ = --------------- + ---
5 6 15 3
2) 3(2X+5) 2(5X+7) = 4(7X-15) 1
--------- ----------- ---------- ----
8 3 4 8
И НО ЕТО НА КАЗАКСКОМ ЛЮДИ РЕШИТЕ ПОЖ
ЖОЛАУШЫЛАР АВТОБУСПЕН ЕЛДІ МЕКЕННЕН СТАНЦИЯҒА КЕЛІП ПОЙЫЗҒА ҮЛГЕРУЛЕРІ КЕРЕК ЕДІ ЕГЕР АВТОБУС 60 КМ/САҒ ЖЫЛДАМДЫҚПЕН ЖҮРСЕ ЖОЛАУШЫЛАР ПОЙЫЗДДЫН ЖҮРУ УАҚЫТЫН 20 МИН ЕРТЕ КЕЛЕДІ АЛ ЕГЕР АВТОБУС 50 КМ/САҒ ЖЫЛДАМДЫҚПЕН ЖҮРСЕ ПОЙЫЗДДЫН ЖУРУ УАҚЫТЫНАН 12 МИН КЕШ КЕЛЕДІ ЕЛДІ МЕКЕНСТАНЦИЯДАН НЕШЕ КИЛОМЕТР ҚАШЫКТЫКТА
- 05.09.2018 21:30
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 3(X-8) 7(X+5) 4(7X*1,5) 1
---------- ------------ = --------------- + ---
5 6 15 3
к общему знаменателю и сразу умножим, чтобы убрать его.
общий знаменатель 30
если в 4(7X*1,5) место * - то:
18(x-8)+35(x+5)=8(7x-15)+10
53x+31=56x-110
-3x=-141
x=47
если в 4(7X*1,5) место * + то:
18(x-8)+35(x+5)=8(7x+15)+10
53x+31=56x+130
-3x=99
x=-33
если * то 21/787
2) 3(2X+5) 2(5X+7) = 4(7X-15) 1
--------- ----------- ---------- ----
8 3 4 8
9(2x+5)+16(5x+7)=24(7x-15)+3 98x+157=168x-357 -70x=-514 35x=257 x=7 целых 12/35- 06.09.2018 12:40