Швидкість товарного поїзда дорівнює 60км/год.Чому дорівнює його довжина у метрах, якщо відомо, що він проходить повз нерухомого спостерігача за 15 секунд?
- 22.08.2018 08:35
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)60000м/ч:60мин=1000 м/мин-скорость поезда за 1 мин.
2)1000м/мин:60сек=16 2/3 м/сек -скорость поезда за 1сек.
3)16 2/3м/сек*15сек=50/3 м/сек*15сек=250м-длина поезда.
ОТВЕТ: 250метров.
- 23.08.2018 15:42