У вагон метро зайшли 70 жінок, дітей - на 60 менше, ніж жінок, а чоловіків стільки ,скільки жінок і дітей разом. Скільки всього пасажирів зайшло у вагон?
- 24.09.2018 03:09
- Математика
Ответы и объяснения 2
70-60=10- стільки дітей.
70+10=80-стільки дітей і жінок разом.
70+10+80=160 - стільки всього.
- 25.09.2018 11:09