знайдіть суму довжин усіх ребер та площу поверхні куба якщо його ребро дорівнює 7см
- 03.08.2018 18:56
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)12*7=84см-сумма длин рёбер куба.
2)6*7^2=6*49=294 см2-площадь поверхности куба.
- 04.08.2018 07:34