Маса автомобілів ТАВРІЯ,ВОЛГА і НІВА 4120 кг. Яка маса кожної машини окремо,якщо маса ТАВРІЇ і ВОЛГИ 2020кг,а маса ВОЛГИ і НИВИ 3460кг?
- 25.08.2018 02:08
- Математика
Ответы и объяснения 2
Т+В=2020
В+Н=3460
Т+В+Н=4120 подставляем сюда Т+В,Ю получаем
2020+Н=4120
Н=4120-2020=2100 (кг) - Нива
В=3460-Н=3460-2100=1360 (кг) - Волга
Т=2020-В=2020-1360=660 (кг) - Таврия
- 26.08.2018 04:14
4120-2020=2100кг масса Нивы
3460-2100=1360кг масса Волги
2020-1360=660кг масса Таврии
2100+1360+660=4120кг
- 27.08.2018 00:26