На одній ділянці господарка виростила 124 кг помідорів, а на другій - у 2 рази більше. Четверту частину всіх помідорів вона засолила. Скільки кілограмів засолила господарка?
- 13.07.2018 23:04
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 124*2=248(кг)-вырастила на другой грядке (ділянці)
2) 124+248=372 (кг)-на двух грядках
3) 372:4=93 (кг)-засолила
Ответ: 93 кг засолила.
- 15.07.2018 05:50