ауле математикадан олимпиада есптерин шыгарды.Ол биринши аптада барлык шыгаруга тисти есептердин 7\12- син шыгарганда али дешыгарылмаган25 есеп калды.Сауле олимпиадага даыйндалу ушин барлыгы неше есеп шыгаруы керек?
- 09.08.2018 02:12
- Математика
Ответы и объяснения 1
Пусть х это количество всех задачь, тогда:
7х/12+25=х
7х/12-х=25
(7х-12х)/12=25
7х-12х=-300
-5х=-300
х=60
Всего нужно решить 60 задачь
;- 09.08.2018 05:22