ПОМОИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! не могу решыть Три вязи за 6 місяців поглинають з повітря 360г шкідливих газів. Скількі грамів шкідливих газів поглинає один вяз за 8 місяців?
- 06.08.2018 21:45
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)360:6=60 (г)три вязи за 1месяц
2)60:3=20(г) один вяз за один месяц
можно было сделать одним действием
360:6:3=20(г) один вяз за один месяц
3)20*8=160(г) поглинає один вяз за 8 місяців
ответ:160г
- 07.08.2018 00:46
360/6=60г три вязи за 1 місяць
60/3=20г -1вяз за місяць
20*8=160г 1 вяз за 8 місяців
Відпвідь : 160г шкідливих газів поглинає один вяз за 8 місяців
- 08.08.2018 14:45