за два дні до кіоску привезли 65кг груш. Першого дня привезли 3 ящики, а другого- 2 ящики. Скільки кг груш привезли окремо кожного дня, якщо маса ящиків однакова? срочно треба!!!
- 09.09.2018 23:35
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)скільки ящиків првезли за два дні?
3+2=5
2)скільки важить 1 ящик?
65:5= 13 кг
3)привезли першого дня
3*13=39 кг
4)привезли другого дня
2*13=26 кг
перевірка 39+26=65 кг всього
- 11.09.2018 17:16
3+2=5ящ всего
65:5=13 кг. в 1 ящ.
13х3=39 кг. 1 день
13х2=26 кг 2 день
- 12.09.2018 01:39