У зоомагазині продавали папужок і кенарів.Кенарів було на 12 більше,ніж папужок.Папужок розмістили по 6 пташок у 7 клітках,а кенарів по 9.Скільки всього знадобилось кліток!
- 15.08.2018 14:11
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)6×7=42-папужок. потом 2)42+12=54-кенарив.затем 54÷9=6-клеток для кенарив. и последнее 6+7=13.ответ:13 клеток
- 16.08.2018 11:50