"До млина привезли 58 мішків пшениці й 38 жита. Пшениці привезли на 16 ц більше ніж жита. Скільки кг було завезено окремо жита жита та пшениці окремо, якщо всі мішки із зерном мали однакову масу????????"
- 22.07.2018 16:41
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)на скільки більше завезли мішків з пшеницею ніж мішків з житом?
58-38=20
2)скільки важить один мішок?
16ц=1600 кг,тому
1600:20=80 кг
3)скільки завезли пшениці?
58*80=4640 кг
4)скільки завезли жита?
38*80=3040 кг
- 23.07.2018 13:05