ВIДСТАНЬ МIЖ 2 ПУНКТАМИ 1456 КМ. ВИЙХАЛЫ 1-1 НА ЗУСТРИЧ АВТОБУСИ ЯКА ВIДСТАНЬ МIЖ АВТОБУСАМИ КОЛИ 1 ПРОЙДЕ 3/8 А 2 2/7
- 15.09.2018 02:25
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)скільки км пройшов перший автобус?
1456:8*3=546 км
2)скільки пройде другий автобус?
1456:7*2=416 км
3) скільки км пройдуть разом?
546+416=962 км
4)выдстань між автобусами
1456-962=494 км
- 16.09.2018 21:41
1) 1456:8*3=546 ( км)- проїхав перший автобус
2) 1456:7*2=416 ( км)- проїхав другий автобус
3) 546+416=962 ( км) проїхали перший і другий разом
4) 1456-962=494 ( км) - відстань між двома автобусами
Відповідь: 494 кілометри
- 17.09.2018 16:48