Відстань між двома пунктами 1456 км. Із цих пунктів одночасно назустріч один одному виїхали два автобуси. Яка відстань буде між автобусами на той час, коли перший проїде 3/8, а другий 2/7 всієї відстані? (/- дробь)
- 11.07.2018 17:58
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)1456:8*3=546км-проедет первый. 2)1456:7*2=416км-проедет второй. 3)546+416=962км-проедут вместе. 4)1456-962=494км-будет между ними.
- 12.07.2018 08:07