Петро живе на відстані 2,4 км від школи до якої він або іде пішки або їде на тролейбусі пішки - 4 км/год тролейбус-24 км/год скільки часу економить петро коли їда на тролейбусі?
- 03.09.2018 11:43
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 2,4 : 4 = 0,6(год)-пішки
2) 2,4 : 24 = 0,1(год) автобусом
3) 0,6-0,1= 0,5(год)=30хв.
Відповідь : 30хвилин.
- 04.09.2018 20:37