Підприємство випустило 48000 акцій. Власникам 2/5 усіх акцій стали працівники підприємства. Решту акцій придбали дві фірми, розподіливши іх між собою порівну. Скільки акцій придбала кожна фірма?
- 11.07.2018 09:26
- Математика
Ответы и объяснения 2
працівники підприємства получили 48000*2/5=19200акций
а фирмы взяли по (48000-19200)/2=14400 штук.
- 11.07.2018 22:37
48000*2:5=19200(акц.)
(48000-19200):2=14400(шт.)
Відповідь:14400 акцій придбала кожна фірма
- 12.07.2018 21:03