з вершини прямого кута АВС провели промені ВD і ВЕ так, що кут АВЕ більший за кут DBE на 34*(градус), а кут CBD більший за кут DBE на 23*(градус).Яка градусна міра кута DBE?
- 20.07.2018 13:30
- Математика
Ответы и объяснения 1
Нехай кут ДВЕ=х, тоді кут АВЕ=х+34, а кут СВД=х+23. Кут АВС =90 градусів та кут АВС=ДВЕ+АВЕ+СВД. Тоді маємо, що
х+х+34+х+23=90
3х+57=90
3х=90-57
3х=33
х=11 (градусів)
- 20.07.2018 23:27