Число 2405 помножити на добуток чисел 2 і 4. Число 840 поділити на добуток чисел 2 і 7. Суму чисел 351 і 249 збільшити у 4 рази. Різницю чисел 3440 і 2180 зменшити на добуток чисел 5 і 8.
- 21.09.2018 16:45
- Математика
Ответы и объяснения 2
2*4=8
2405*8=19240
2*7=14
840/14=60
351+249=600
600*4=2400
3440-2180=1260
5*8=40
1260/40=31(ост 20)
- 21.09.2018 21:13
1)2405*2*4=19240. 2)840:(2*7)=60. 3)(351+249)*4=2400. 4)(3440-2180)-5*8=1220.
- 23.09.2018 15:48