турист мав пройти 27км.рано вранці він ішов 2год.зі швидкісьтю 5км/год., потім наступні 2год.-зі швидкістю 4км/год.,а решту шляху він пройшов за 3год. Яка була його швидкісьть на останньому відрізку шляху?
- 25.07.2018 20:59
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)скільки пройшов за перші 2 години?
2*5=10км
2)скільки пройшов за другі 2 години?
2*4=8 км
3)скільки залишилось пройти?
27-10-8= 9 км
4)яка була швидкість на останноьму шляху?
9:3=3 км/час
- 26.07.2018 21:39