знайдіть нулі функції: у= 2х-4/х-3
- 11.09.2018 16:40
- Математика
Ответы и объяснения 1
нулі функції, це ті значення аргументу х з області визначення функції, для яких значення функції дорівнює 0: y=0
якщо малось на увазі у=(2х-4)/(х-3), то
y=0
(2х-4)/(х-3)=0
2х-4=0
х-3 не дорівнює 0
х=2
х не дорівнює 3
х=2
відповідь: 2
якщо малось на увазі у=2х-4/х-3=(2x^2-3x-4)/x, то
y=0
(2x^2-3x-4)/x=0
2x^2-3x-4=0
х не дорівнює 0
2x^2-3x-4=0
D=9+32=41
x1=(3+корінь(41))/4
x2=(3-корінь(41))/4
відповідь: (3+корінь(41))/4;(3-корінь(41))/4
- 12.09.2018 00:48